Ogłoszenia XXX Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj niedziela misyjna, rozpoczynająca Tydzień misyjny. Składka przeznaczona jest na cele misyjne. Rozwiązanie konkursu różańcowego dla dzieci w piątek. Dzieci które chodziły na różańce przyniosą w tym dniu podpisane plansze, będzie rozdanie nagród. 2. W tym tygodniu przeżywamy: • czwartek – Święto Św. Szymona i Judy Tadeusza 3. W przyszłą niedzielę przeżywamy Rocznicę Poświecenia Kościoła Własnego. Po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najśw. Sakramentu o uroczyste Te Deum. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę będzie zmiana czasu z letniego na zimowy. 4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa. 5. Wszystkim parafianom i gościom życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego, świętującym imieniny i jubileusze rodzinne składamy najlepsze życzenia.

2021-10-24