Polityka prywatności

1. Administratorem i właścicielem serwisu internetowego znajdującego się pod adresem parafiababice.pl jest Parafia Rzymskokatolicka pw. Wszystkich Świętych z siedzibą pod adresem: 32-551 Babice, ul. Kanonicza 6.

2. W momencie przesłania wiadomości za pomocą poczty elektronicznej na adres kontakt@parafiababice.pl, Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych przez Administratora zgodnie z zakresem określonym przez obowiązującą ustawę o ochronie danych osobowych.

3. Przesłane przez Użytkownika dane są przechowywane i wykorzystywane w celu nawiązania kontaktu na wyraźne życzenie Użytkownika oraz na potrzeby działalności strony parafii.

4. Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych, poprawienia ich lub prawo do żądania ich usunięcia.

5. Administrator przetwarza i przechowuje dane z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa zgodnych z polskim prawem.

6. Administrator zastrzega, że dane osobowe nie są sprzedawane, wypożyczane podmiotom trzecim, ani w żaden inny sposób rozpowszechniane.