Cmentarz

Cmentarz w Babicach jest cmentarzem parafialnym, opiekę nad nim w imieniu parafii sprawuje grabarz pan Krzysztof Głogowski. Wszelkie sprawy z wyborem miejsca, wykopania grobu, wjazdu na teren cmentarza przez firmy wykonujące nagrobki należy z nim uzgadniać.

Miejsca na cmentarzu są opłacane na 20 lat. Po tym czasie, jeśli nikt nie zgłasza chęci dalszego użytkowania grobu i nie przedłuży opłaty za miejsce, groby są przekopywane, a miejsce przekazywane do dalszego wykorzystania. Opłaty za miejsce na cmentarzu należy dokonywać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania, po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca z panem grabarzem (zaświadczenie o tym fakcie wydaje grabarz).

Kontakt do grabarza: Krzysztof Głogowski kom. 604-356-393.