O Parafii Aktualności Ogłoszenia Intencje Galeria Grupy parafialne Sakramenty Cmentarz Kontakt

Ogłoszenia XXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św., adoracja Najświętszego Sakramentu. Duchowo łączymy się z pielgrzymującymi do Kalwarii Rodzinami naszej Archidiecezji. Także dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz kryzysu migracyjnego.

2. W środę przypada święto Narodzenia NMP, po Mszy świętej poświęcenie nasion przeznaczonych do siewu.

3. Za tydzień w niedzielę o godz. 13.00 będzie Msza św. w kaplicy w skansenie z racji przypadającego odpustu na Podwyższenie Krzyża Świętego. A w kaplicy w Rozkochowie o 9.30 uroczystości dożynkowe.

Również za tydzień składka do kopert na renowacje kolejnych ołtarzy w kościele. Bóg zapłać za ofiary złożone w miesiącu sierpniu. Msza święta w intencji ofiarodawców jest w każdą środę o godz. 18.00.

Przez kolejne niedziele września oraz pierwszą października zbierane będą ofiary do puszek na kwiaty w naszym kościele (na udekorowanie ołtarza na odpust i przez cały rok).

4. Rocznica I Komunii świętej będzie w ostatnią niedzielę września (26.09), w związku z tym spotkanie rodziców dzieci klasy V (dzieci przeżywające rocznicę) będzie w piątek po Mszy św. wieczornej w kościele.

5. Spotkanie kandydatów na ministranta w środę o godz. 16.30 w domu parafialnym (dawny dom sióstr). Zachęcamy chętnych chłopców do włączenia się do służby przy ołtarzu.

6. Spotkanie scholki parafialnej w piątek  o godz. 16.30 w domu parafialnym. Zapraszamy chętnych do śpiewania w scholi.

7. Spotkanie Rady parafialnej w środę po Mszy św. wieczornej na plebanii.

8. Od przyszłej niedzieli przyjmujemy na intencje Mszalne na przyszły rok na styczeń, luty i marzec po Mszach świętych w zakrystii. Także w zakrystii można odebrać specjalny numer Gościa Niedzielnego, który był zamówiony wcześniej.

9. W dniach 14 – 17.X organizowana jest Pielgrzymka na Węgry, w programie zwiedzanie Budapesztu, Zakola Dunaju, Egeru i Miszkolca. Koszt 125 euro i 170 zł. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii lub u ks. wikarego do 19 września.

10. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego, świętującym imieniny i jubileusze rodzinne składamy najlepsze życzenia, dzieciom i młodzieży życzymy wielu sił do pracy w nowym roku szkolnym.

2021-09-05

Wróć

Msze Święte

Niedziele i święta:

Babice
o godz. 8:00, 11:00, 12:00,
15:00, 17:00

Rozkochów
o godz. 9:30

Dni powszednie:

Babice
o godz. 7:00 i 18:00

Rozkochów
czwartki o godz. 18:00

W okresie od 1.10. do 31.03
Msze Święte wieczorne
od poniedziałku do soboty odprawiane są o godz. 17:00


Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna jest czynna zaraz po Mszy Świętej

od poniedziałku do piątku
o godz. 7:30

o godz. 17:30 (od października do marca)

o godz. 18:30 (od kwietnia do września)

w soboty tylko o 7:30

Kancelaria jest nieczynna
w niedziele, święta
i pierwsze piątki miesiąca


Spowiedź

Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św.
W niedzielę i święta także
podczas Mszy św. do Ewangelii.