Ogłoszenia II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj II niedziela Wielkiego Postu, także I niedziela miesiąca po każdej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu. Składka przeznaczona na dzieła sakralne związane z osobą Św. Jana Pawła II.

2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych:

• Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.30 oraz w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00, w Rozkochowie w czwartki o godz. 17.00
  • Gorzkie żale w niedziele o godz. 16.00, a po nich Msza św., w czasie Gorzkich żali będzie zbierana składka na kwiaty do grobu Pańskiego. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

3. W przyszłą niedzielę druga niedziela miesiąca, składka do kopert przeznaczona na podesty do dwóch bocznych ołtarzy, których cena wyniosła 25.500zł. Za dotychczasowe ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

4. Składamy także podziękowanie za ofiary na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii zebrano 6.310zł. Bóg zapałać.

5. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania

6. W środę po Mszy wieczornej spotkanie Grupy Męskiej. Zapraszamy chętnych mężczyzn do włączenia się do wspólnoty.

7.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy dla dzieci Małego Gościa oraz starszym Gościa Niedzielnego.

8.  Wszystkim parafianom i gościom życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego, świętującym imieniny i jubileusze rodzinne składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy wytrwania w postanowieniach i wyrzeczeniach wielkopostnych.

2023-03-05