Ogłoszenia XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy VI Światowy Dzień Ubogich. Po Mszach św. zbiórka do puszek na ten cel. Dzisiaj także gościmy w kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie, którzy głoszą Słowo Boże i dzielą się z nami swoim doświadczeniem powołania. Po Mszy św. o godz. 11.00 krótkie spotkanie z nimi w kościele, zapraszamy młodzież i chętnych.

• czwartek - św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
  • piątek – Św. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

3. W przyszłą niedziele obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 11.00 będzie wystawienie Najśw. Sakr., litania do NSPJ. Jest to także święto patronalne Liturgicznej Służby Ołtarza, z tej racji na Mszy św. o godz. 11.00 zostaną przyjęci nowi ministranci i scholistki. Zapraszamy ich rodziny do wspólnego świętowania w kościele, a po Mszy świętej na kawę i ciastko do domu parafialnego.

4. W środę po Mszy wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.

5. Do dzisiaj można jeszcze zapisać się na książkę rekolekcje oddania Matce Bożej, koszt 35 zł.

6. Matka z dzieckiem poszukuje mieszkania do wynajęcia (pokój z kuchnią) na terenie naszej parafii, zgłoszenia w zakrystii.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy Gość Niedzielny i Mały Gość dla dzieci.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego, świętującym imieniny i jubileusze rodzinne składamy najlepsze życzenia.

2022-11-13