III Niedziela Adwentu – 12.12.2021

1. Przeżywamy III Niedzielę Adwent, czasu radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Roraty w tygodniu o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału, a szczególnie dzieci z lampionami. Od dzisiaj przypadają kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

• poniedziałek – św. Łucji, dziewicy i męczennicy
  • wtorek - św. Jana od Krzyża, prezbitera i dr Kościoła
  • piątek  – rozpoczyna się nowenna do Dzieciątka Jezus

3. Okazja do spowiedzi przedświątecznej jest codziennie pół godziny przed Mszą świętą,  w sobotę 18.XII spowiedź całodzienna od godz. 8.00 do 11.30 oraz od godz. 15.30 d0 17.00, a w Rozkochowie w czwartek 16.XII od godz. 16.30.

4. Chorych odwiedzimy w ich domach w czwartek 23.XII od godz. 8.00. Gdyby ktoś z tych chorych źle się poczuł to prosimy zgłosić to wcześniej w zakrystii.

5. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po Mszy wieczornej.

6. Trwa akcja „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom” z której dochód przeznaczony  jest na pomoc dla dzieci z najuboższych rodzin. Świece można codziennie nabywać w zakrystii.

7. Msza św. pogrzebowa za + Franciszka Radko (od wnuczki Ewy z rodziną) będzie przeniesiona z środy z godz. 7.00 na sobotę na godz. 17.00.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego, świętującym imieniny i jubileusze rodzinne składamy najlepsze życzenia.  W przyszłą niedzielę przypada dzień imienin naszego ks. wikariusza Dariusza, pamiętajmy o modlitwie w jego intencji.

2021-12-12