Ogłoszenia XXVIII Niedziela Zwykła

1. Trwa miesiąc październik, zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 16.30. Dzieci otrzymują obrazki do układania. Zapraszamy dzieci komunijne, młodzież bierzmowaną i wszystkich parafian. Dzisiaj różaniec po sumie, popołudniu nabożeństwa różańcowego już nie będzie.

2. Dzisiaj na Mszy św. w naszej parafii przeżywamy uroczystość odpustową ku czci MB Różańcowej, sumę odpustową o godz. 11.30. odprawi i kazania głosi ks. Dariusz Nawara z Zatora. Bóg zapłać wszystkim którzy przyczynili się od uświetnienia dzisiejszej uroczystości odpustowej, szczególnie za dekorację kościoła panu kościelnemu z żoną.

3. Także dzisiaj przeżywamy XXI Dzień Papieski, młodzież będzie zbierać przed kościołem ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Również jest to druga niedziela miesiąca - ofiary do kopert będą przeznaczone na remont organów, za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

• środa  –bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana
  • czwartek – św. Małgorzaty Marii Alacoque
  • piątek – św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
  • sobota – św. Jadwigi Śląskiej

5. Wypominki roczne i jednorazowe przyjmujemy po każdej Mszy św. Przy tej okazji przypominamy o konieczności opłat cmentarnych na każde 20 lat.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, dla dzieci Mały Gość.

7. W tym tygodniu spotkania scholki nie będzie.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego, świętującym imieniny i jubileusze rodzinne składamy najlepsze życzenia.

2021-10-10

o godz. 8:00, 11:00, 12:00,