Ogłoszenia XXVII Niedziela Zwykła

1. Rozpoczęliśmy miesiąc październik, zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 16.30. Dzieci otrzymują obrazki do układania. Kto będzie miał wszystkie obrazki na zakończenie przewidziane są nagrody.

2. Za tydzień w naszej parafii przeżywamy uroczystość odpustową ku czci MB Różańcowej, sumę odpustową o godz. 11.30. odprawi i kazania wygłosi ks. Dariusz Nawara z Zatora. Zapraszamy do udziału dzieci sypiące kwiaty, dzieci komunijne, osoby niosące feretrony. Spowiedź przed odpustem w sobotę od godz. 16.00.

3. Także w przyszłą niedzielę przeżywamy już XXI Dzień Papieski, młodzież będzie zbierać przed kościołem ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Również jest to druga niedziela miesiąca ofiary do kopert będą przeznaczone na remont organów. W miesiącu wrześniu było 167 kopert w których zebrano 11.040 zł, za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

• poniedziałek –św. Franciszka z Asyżu
  • wtorek - św. Faustynę, dziewice
  • czwartek – MB Różańcowej
  • sobota – bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

5. Spotkanie kandydatów na ministranta w środę o godz. 15.30 w domu parafialnym, a scholki w piątek o godz. 15.30.

6. W ubiegłą niedzielę do puszek na młodzież zebrano 220 zł, a na początku września na pomoc migrantom zebrano 1143 zł.

7. Wypominki roczne i jednorazowe przyjmujemy po każdej Mszy św. Prosimy o uporządkowanie grobów, aby można było wywieź śmieci przed Wszystkimi Świętymi. Prosimy także o segregację śmieci przy wyrzucaniu ich do odpowiednich kontenerów.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, nowy numer Małego Gościa.

9. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego, świętującym imieniny i jubileusze rodzinne składamy najlepsze życzenia.

2021-10-03

o godz. 8:00, 11:00, 12:00,