Ogłoszenia XXIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj rozpoczynamy w całej Polsce XI Tydzień Wychowania pod hasłem: „W blasku ojcostwa”. Tradycyjnie w drugą niedzielę miesiąca zbiórka do kopert na renowacje kolejnych dwóch ołtarzy. Bóg zapłać za złożone ofiary.

• poniedziałek – św. Jana Chryzostoma, bp i dr Kościoła, nabożeństwo fatimskie
  • wtorek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • środa – MB Bolesnej
  • piątek – św. Korneliusza i Cypriana
  • sobota - święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży

3. W poniedziałek przypada kolejne nabożeństwo fatimskie, od 17.15 spowiedź, o 17.30 Litania Loretańska, a po niej Msza zakończona precesją do figury Matki Bożej.

4. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po Mszy wieczornej. Zapraszamy chętnych do rozważania Bożego Słowa.

5. Spotkanie kandydatów na ministranta  w środę o godz. 16.30 w domu parafialnym. Zapraszamy chętnych chłopców do służby przy ołtarzu.

6. Spotkanie scholki w piątek o godz. 16.30 w domu parafialnym. Zapraszamy chętne dziewczynki do śpiewania.

7. Młodsze dzieci (przedszkole, klasy 1 – 3) zachęcamy do zabierania z zakrystii obrazków z niedzielną ewangelią i przyklejanie do planszy. Już dziś można je zabierać po Mszy św. wraz z planszą. Obowiązkowo przychodzą po nie dzieci komunijne.

8. W dniach 14 – 17.X organizowana jest Pielgrzymka na Węgry, w programie zwiedzanie Budapesztu, Zakola Dunaju, Egeru i Miszkolca. Koszt 125 euro i 170 zł. Zapisy oraz szczegółowe informacje w zakrystii lub u ks. wikarego do 19 września.

9. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego, świętującym imieniny i jubileusze rodzinne składamy najlepsze życzenia, dzieciom i młodzieży życzymy wielu sił do pracy w nowym roku szkolnym.

2021-09-12