Ogłoszenia XXII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia XXII Niedziela Zwykła – 29.08.2021

1. Dzisiaj XXII niedziela zwykła, ostatnia niedziela wakacji, dziękujemy Panu Bogu z czas urlopów i wypoczynku.

2. W tym tygodniu przypada wspomnienie:

• w środę - bł. Bronisławy,  dzień imienin ks. Kanonika
  • w piątek - św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca, okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą świętą, w czwartek w Rozkochowie i w Babicach od godz. 17.30 a potem Msza św. W piątek spowiedź w Babicach od godz. 17.00. Jest to także spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy do rozpoczęcia roku szkolnego w łasce uświęcającej.

4. W środę rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. na rozpoczęcie o godz. 8.00 w Babicach i o godz. 9.00 w kaplicy w Rozkochowie. Zapraszamy rodziców, nauczycieli oraz uczniów i uczennice. Bus dla dzieci z Rozkochowa uczących się w Babicach będzie o godz. 7.45 spod kaplicy.

5. W przyszłą niedzielę Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej, rozpoczęcie Drogą Krzyżową o godz. 9.00 U Piłata, Msza św. o godz. 11.30. Dojazd własny.

6. Na prośbę Caritas Polska w przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w aktualnym kryzysem migracyjnym.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego, świętującym imieniny i jubileusze rodzinne składamy najlepsze życzenia, szczególnie świętującemu w tym tygodniu imieniny ks. Kanonikowi życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej i pogody ducha. A dzieciom i młodzieży powracającym po wakacjach do szkoły życzymy wielu sił do pracy w nowym roku szkolnym.

2021-08-29

o godz. 8:00, 11:00, 12:00,