Ogłoszenia XVIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.  Rozpoczęliśmy miesiąc sierpień, w którym modlimy się o trzeźwość narodu.

2. W tym tygodniu przypada:

• w środę - św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
  • w piątek – święto Przemienienia Pańskiego, jest to pierwszy piątek miesiąca.

Okazja do spowiedzi w czwartek od godz. 17.30 oraz w piątek od godz. 17.00 do 18.00. Ponadto spowiedź codziennie pół godziny przed Msza świętą rano i wieczorem.

3. W przyszłą niedzielę, tradycyjnie w drugą niedzielę miesiąca, zbiórka do kopert przeznaczona na odnowienie ostatnich bocznych ołtarzy. Na dzień dzisiejszy dwa dotychczasowe boczne ołtarze zostały spłacone. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

4. w piątek (06.08) o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za zbiory od mieszkańców Wygiełzowa, a w przyszłą niedzielę (08.08) w kościele w Skansenie Msza św. o godz. 14.00 w intencji Pszczelarzy.

5. W najbliższy piątek w naszej parafii będzie miała postój Piesza Pielgrzymka Krakowska ze Spytkowic na Jasną Górę. W Rozkochowie przy kaplicy będą około godz. 12.30, a w Babicach przy kościele około godz. 14.30 do 16.00. Prosimy mieszkańców, by w miarę możliwości ugościli pielgrzymów, którzy będą przez te parę godzin przebywać na terenie naszej parafii (woda, ciasto, kanapki).

6. W zakrystii są do odebrania intencje pogrzebowe.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego, świętującym imieniny i jubileusze rodzinne składamy najlepsze życzenia, wypoczywającym na wakacjach życzymy udanego wypoczynku.

2021-08-01