XI Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy miesiąc czerwiec poświęcony Sercu Pana Jezusa, codziennie po Mszy wieczornej odmawiamy litanię do Serca Pana Jezusa. Dzisiaj po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Popołudniu drugie w tym roku Nabożeństwie Fatimskie o godz. 16.15 spowiedź, 16.30 Litania do MB, 17.00 Msza i procesja rózańcowa. Serdecznie zapraszamy.
  3. Spotkanie chłopców chętnych, by zostać ministrantem w środę o godz. 16.30, a spotkanie dziewczynek chętnych do śpiewania w scholce w piątek o godz. 16.30, szczególnie zapraszamy dzieci komunijne. Oba spotkania w domu sióstr.
  4. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po Mszy św.wieczornej, zapraszamy chętnych do zgłębiania Słowa Bożego.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. 7 w piątek po Mszy św. wieczornej.
  6. Od przyszłej niedzieli zniesiona zostaje dyspensa Ks. Abp Marka Jędraszewskiego od udziału w niedzielnej Mszy świętej. Natomiast od dzisiaj w kościołach obowiązuje limit 50% obłożenia.
  • poniedziałek - św. Michała Kozala, biskupa i męczennika
  • czwartek – św. Brata Alberta
  • Wszystkim życzymy dobrego tygodnia. Osobom świętującym imieniny bądź jubileusze składamy najlepsze życzenia oraz życzymy wielu łask Bożych oraz opieki swoich Patronów. Szczęść Boże.

2021-06-13