X NIEDZIELA ZWYKŁA 06.06.2021r.

1. Przeżywamy miesiąc czerwiec poświęcony Sercu Pana Jezusa, codziennie po Mszy wieczornej odmawiamy litanię do Serca Pana Jezusa. W tym roku przypada  100-na rocznicy Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, dlatego w najbliższy piątek odnowimy ten Akt Poświęcenia w naszej parafii.
  2. Zapraszamy do udziały w Oktawie Bożego Ciała codziennie o godz. 17.30, a w niedzielę o 16.30. Prosimy o noszenie baldachimu w poszczególne dni:
  • Niedziela – panów z Wygiełzowa
  • Poniedziałek – panów z Rozkochowa
  • Wtorek – Strażaków OSP Babice
  • Środa – ojców dzieci komunijnych
  • Czwartek – Strażaków OSP Rozkochów

Zakończenie oktawy w czwartek z błogosławieństwem dzieci i poświęcenie wianków.

1. Zapraszamy przez cały tydzień Oktawy Bożego Ciała dzieci sypiące kwiaty, chłopców dzwoniących dzwonkami, dzieci w strojach komunijnych, osoby noszące figurki i feretrony, baldachim, górników, strażaków, panie z Koła Gospodyń Wiejskich.
  2. W tym tygodniu przypada:
  • Wtorek - św. Jadwigi Królowej
  • Piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  • Sobota – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  1. Spotkanie chłopców chętnych, by zostać ministrantem w środę o godz. 16.30, a spotkanie dziewczynek chętnych do śpiewania w scholce w piątek o godz. 16.30, szczególnie zapraszamy dzieci komunijne. Oba spotkania w domu sióstr.
  2. W przyszłą niedzielę tradycyjnie składka do kopert na dalszą spłatę ołtarzy bocznych. Przy tej okazji składamy podziękowania za ofiary złożone w maju. Bóg zapłać.
  3. Za tydzień Nabożeństwie Fatimskie o godz. 16.15 spowiedź, 16.30 Litania do MB, 17.00 Msza i procesja. Serdecznie zapraszamy.
  4. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia. Osobom świętującym imieniny bądź jubileusze składamy najlepsze życzenia oraz życzymy wielu łask Bożych oraz opieki swoich Patronów. Szczęść Boże.

2021-06-06

o godz. 8:00, 11:00, 12:00,