II Niedziela Zwykła – 17.01.2021

1. Przeżywamy dzisiaj Dzień Judaizmu, modlimy się za naszych starszych braci w wierze. Od 18 do 25 stycznia przypada Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

• Wtorek – św. Józefa Sebastian Pelczara, biskupa
  • Czwartek – św. Agnieszkę, dziewicę i męczennice

3. Zakończyliśmy odprawianie  Mszy świętych za parafian zamiast tradycyjnej kolędy. Pragniemy podziękować za ofiary złożone przy tej okazji. Są one częściowo przeznaczone na: Kurię Metropolitarną w Krakowie, Papieski Uniwersytet Jana Pawła II, Seminarium Duchowne, Domy Księży Emerytów, Domy Samotnej Matki, Misje. Bóg zapłać w ich imieniu.

4.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa.

5. Wszystkim parafianom i gościom życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego, świętującym imieniny i jubileusze rodzinne składamy najlepsze życzenia. Dzieciom i młodzieży szkolnej życzymy dobrego powrotu do nauki i swoich obowiązków.

2021-01-17