Uroczystość Wszystkich Świętych

Ogłoszenia na Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych. Wypominki jednorazowe będą czytane o godz. 14.30 przed Mszą św. która będzie o godz. 15.00,  nie będzie Mszy o 14.00 na cmentarzu i o 17.00 w kościele.

2. Jutro  przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych - Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 17.00 oraz w Rozkochowie o godz. 17.00. W czasie Mszy będą czytane wypominki jednorazowe i odmawiany różaniec. Także będą czytane przez kolejne niedziele przed Msza wieczorną o godz. 16.30 połączone z różańcem.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek oraz I piątek miesiąca. Spowiedź codziennie przed Msza św. oraz w piątek od godz. 16.00. W Rozkochowie spowiedź w czwartek od godz. 16.30, a potem Msza św. W tym tygodniu wpominamy:

• środa –Św. Karola Boromeusza, biskupa

4. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym, składka będzie przeznaczona na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na wypominki.

6. Za tydzień II niedziela miesiąca składka do kopert przeznaczona na wywóz śmieci z cmentarza. Za złożone ofiary w miesiącu październiku składamy serdeczne Bóg zapłać.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego, świętującym imieniny i jubileusze rodzinne składamy najlepsze życzenia.

2020-11-01