Ogłoszenia XXV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy Uroczystość I Komunii świętej. 23 dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii świętej. Prosimy o modlitwę w ich intencji oraz ich rodzin. Zostawmy też dla nich miejsce na Mszy św. o godz. 11.00 wybierając inną godzinę.

Przez cały tydzień dzieci przeżywają swój Biały Tydzień uczestnicząc we Mszy świętej o godz. 18.00 wraz z rodzicami. Na poniedziałek prosimy przynieść świece chrzcielne.

• poniedziałek – święto św. Mateusza Ewangelisty
  • środa – św. o. Pio, kapłana

3. Przed kościołem są wystawione puszki na ofiary na kwiaty na ubieranie kościoła na odpust i niedziele w ciągu roku. Bóg zapłać złożone za ofiary. Także dziękujemy za ofiarę na Ziemię Świętą zbierane w ubiegłą niedzielę do puszek.

4. Próba dzieci rocznicowych będzie w środę o godz. 18.30. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin będzie  w sobotę o godz. 8.00.

Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci z klasy V będą uroczyście przeżywać Rocznicę swojej I Komunii Świętej. Prosimy o modlitwę za nich oraz w intencji ich rodzin.

5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klasy II szkoły średniej (będącej po klasie 8 SP) będzie w piątek 25.09 o godz. 18.30 w domu parafialnym.

6. W sobotę w naszym kościele na Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się błogosławieństwo lektorów naszego dekanatu. Wśród kandydatów będzie 10 chłopców z naszej parafii. Zapraszamy do udziału kandydatów wraz z rodzinami oraz całą służbę liturgiczną naszej parafii. Prosimy o modlitwę w ich intencji, aby dobrze i wytrwale pełnili swoją służbę w parafiach naszego dekanatu.

7. Młodsze dzieci (przedszkole, klasy 1 – 3) zachęcamy do zabierania z zakrystii obrazków z niedzielną ewangelią i przyklejanie do planszy, które są także do pobrania z zakrystii.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego, świętującym imieniny i jubileusze rodzinne składamy najlepsze życzenia, dzieciom komunijnym gratulujemy ich pełnego udziału we Mszy świętej i życzymy wytrwania w łasce uświęcającej jak najdłużej .

2020-09-20