O Parafii 500-lecie Aktualności Ogłoszenia Intencje Galeria Grupy parafialne Sakramenty Cmentarz Kontakt

10 Niedziela zwykła

1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

- we wtorek wsp. św. Barnaby, apostoła

- w czwartek wsp. św. Antoniego z Padwy, prezbitera i dra Kościoła

- w piątek wsp. bł. Michała Kozala, bpa i męczennika

2. Przeżywamy miesiąc poświęcony Sercu Pana Jezusa. Litanię do NSPJ odmawiamy w dni powszednie po Mszach św. wieczornych.

3. Dziękujemy za udział w Oktawie Bożego Ciała dzieciom sypiącym kwiaty, dzwoniącym dzwonkami, dzieciom w strojach komunijnych, scholie, ministrantom, lektorom, osobom noszącym figurki i feretrony, baldachim, górnikom, strażakom, paniom z Koła Gospodyń Wiejskich oraz wszystkim  parafianom którzy brali w niej udział.

3. W czwartek kolejne nabożeństwo fatimskie.  Od g. 17.15 możliwość spowiedzi, o g. 18.00 Msza św.  po niej procesja z różańcem do groty. Bardzo prosimy Panie z naszego chóru parafialnego  o niesienie figurki MB.

4. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie wspólnoty mężczyzn.

5.  W najbliższą sobotę 15 czerwca o g. 11.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach odbędzie się beatyfikacja Sługi Bożego ks. Michała Rapacza, męczennika komunizmu a także zakończenie Kongresu Eucharystycznego w naszej Archidiecezji.

6. Bardzo Dziękujemy ks. Tomaszowi za jego dwumiesięczną posługę w naszej parafii. Od ubiegłego piątku ks. Tomasz został skierowany do parafii w Kościelisku k/Zakopanego.

7. Oddajemy wszystkie nasze sprawy osobiste, rodzinne i wspólnotowe Pani Babickiej.

2024-06-09

Kancelaria czynna:

wtorek i sobota:

środa i piątek:

(od października do marca)

(od kwietnia do września)