O Parafii 500-lecie Aktualności Ogłoszenia Intencje Galeria Grupy parafialne Sakramenty Cmentarz Kontakt

9 Niedziela zwykła

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości Bożego Ciała i procesji Eucharystycznej ulicami naszej parafii.

Zapraszamy do udziału w Oktawie Bożego Ciała dzisiaj o 16.30, w dni powszednie o godz. 17.30. Prosimy o noszenie baldachimu:

•        Niedziela – panów z Wygiełzowa

•        Poniedziałek – panów z Rozkochowa

•        Wtorek – Strażaków OSP Babice

•        Środa – ojców dzieci komunijnych

•        Czwartek – Strażaków OSP Rozkochów

3.      Zakończenie oktawy w czwartek z błogosławieństwem dzieci i poświęceniem wianków. Zapraszamy przez cały tydzień Oktawy Bożego Ciała dzieci sypiące kwiaty, chłopców dzwoniących dzwonkami, dzieci w strojach komunijnych, osoby noszące figurki i feretrony, baldachim, górników, strażaków, panie z Koła Gospodyń Wiejskich.

1. Bardzo dziękuję także wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wczorajszej jubileuszowej uroczystości 500-lecia naszej świątyni:  chórowi parafialnemu, scholii, Liturgicznej Służbie Ołtarza, osobom zaangażowanym w liturgię, P. Ryszardowi z małżonką oraz P. Organiście. Bardzo dziękuję ks. Tomaszowi za koordynowanie całej uroczystości. Bardzo też dziękuję Paniom z Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Kultury, Stowarzyszeniu Impuls za trud włożony w przygotowania okołojubileuszowe. -wystawa, wydawnictwo, prezentacje
  2. W poniedziałek wsp. św. męczenników Karola lwangi i Towarzyszy.
  3. W piątek Uroczystość NSPJ i jednocześnie I piątek miesiąca. Spowiedź od 17.15 w kościele parafialnym. W kaplicy w Rozkochowie w czwartek od 17.30. Z racji Uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W sobotę wsp. Niepokalanego Serca NMP
  5. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Marię Filipek z Rozkochowa

2024-06-02

Kancelaria czynna:

wtorek i sobota:

środa i piątek:

(od października do marca)

(od kwietnia do września)