6 Niedziela zwykła

6 Niedziela zwykła 11.02.2024 r.

1. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo 40-godzinne. Serdecznie zapraszamy na osobistą modlitwę przed Najświętszym Sakramentem od południa  do 16.30.
  2. W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem w kościele parafialnym: 7.00; 9.00; 17.00. W kaplicy w Rozkochowie o g. 16.00. W tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych oraz post ścisły.

Podejmując apel Przewodniczącego KEP Metropolita Krakowski poleca przeprowadzenie w Środę Popielcową zbiórki do puszek na rzecz ofiar działań wojennych toczących się w różnych rejonach świata. Ofiary będzie można złożyć przy wyjściu z kościoła. Ofiary zostaną przekane na konto CARITAS

1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w kościele parafialnym w piątek o g. 16.30 i w niedzielę po Mszy św. o g. 8.00. W kaplicy w Rozkochowie w czwartek o g. 16.30. Serdecznie zapraszamy.
  2. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w kościele parafialnym w niedziele o g. 16.00. Podczas nabożeństw składka przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu.
  3. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Mężczyzn.
  4. W przyszłą niedzielę jako trzecią miesiąca zapraszamy dzieci na Mszę św. o g. 11.00.  Dzieci i rodziców z dziećmi zapraszam do ławek przed ołtarzem.
  5. Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w przyszłą niedzielę. Plan rekolekcji: …AKTUALNOŚCI
  6. Scholka parafialna oprócz śpiewu przygotowuje plakaty o najważniejszych wydarzeniach w danym miesiącu, które są umieszczane przy głównym wejściu do kościoła. Zapraszamy dzieci do zapoznania się z plakatem oraz zabrania umieszczonych tam kalendarzy wielkopostnych, będących pomocą w przeżywaniu Wielkiego Postu.
  7. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na dzieła sakralne związane osobą św. Jana Pawła II.
  8. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy  naszej wspólnoty śp. Marię Piegza i śp. Kazimierza Kościelniaka z Babic.

2024-02-11

Kancelaria czynna:

wtorek i sobota:

środa i piątek:

(od października do marca)

(od kwietnia do września)