26 Niedziela zwykła

1. W kalendarzu liturgicznym:

- w poniedziałek wsp. św. Aniołów Stróżów;  w środę wsp. św. Franciszka z Asyżu; - w czwartek wsp. św. Faustyny Kowalskiej; - w piątek wsp. św. Brunona

2. Od tego tygodnia zmienia się godzina odprawiania Mszy św. wieczornych na godz. 17.00.

3. Dzisiaj rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Odprawiane będą codziennie o godz. 16.30 w kościele parafialnym przed Mszą św. W kaplicy w Rozkochowie różaniec o g0dz. 17.00 z wyjątkiem czwartków - o 17.00 Msza św. a po niej nabożeństwo. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym nabożeństwie. Zapraszamy dzieci i młodzież dla których będą przygotowane obrazki.

4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź w kościele od godz. 15.45. Proszę wykorzystać w tym dniu możliwośc spowiedzi przedodpustowej.

5. W I sobotę Różaniec Wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi o g. 16.30 prowadzony przez Wspólnotę Mężczyzn.

6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość odpustową ku czci MB Różańcowej. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Marcin Bętkowski dawny wikariusz w Babicach a obecnie proboszcz w Kwaczale. O niesienie figurki MB podczas procesji prosimy Druhów z OSP w Rozkochowie.

7.Bóg zapłać za ofiary składane: Na duszpastertwo dzieci i młodzieży w ub. niedzielę: 240 zł.; na kwiaty i dekoracje kościoła we wrześniu: 1292,67 zł. Serdecznie podziekowania za wrześniowe ofiary składane na remont ogrodzenia w kopertach i na konto bankowe. Za tydzień składka inwestycyjna przeznaczona będzie na ten sam cel.

8. W tym miesiącu przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe za zmarłych, za których będziemy się modlić przed Mszami św. w niedziele a w drugi piątek każdego miesiąca odprawiana będzie Msza św.

9. Prosimy już dzisiaj o porządkowanie grobów, aby można było wywieźć śmieci przed uroczystościa Wszystkich Świetych. Prosimy także o segregację śmieci i wrzucanie ich do odpowiednich kontenerów.

10. Wszystkim parafianom i gościom naszej parafii życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki MB.

2023-10-01

Kancelaria czynna:

wtorek i sobota:

środa i piątek:

(od października do marca)

(od kwietnia do września)