Ogłoszenia XXV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzony jest w Polsce Dzień Środków Społecznego Przekazu.

W tym tygodniu wspominamy:

• wtorek – św. męczenników Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy
  • środa – święto św. Mateusza, Ap i Ewangelisty
  • piątek - św. o. Pio z Pietrelciny, kapłana

2. Przyszła niedziela przeżywana jest jako Diecezjalny Dzień modlitw za młodzież w ramach którego odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz duszpasterstwa młodzieży, aby zapewnić środki na rzecz działań w naszej archidiecezji.

3.  W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 17.00 poświęcenie różańców dla dzieci komunijnych z klasy III, a po Mszy spotkanie dla rodziców w kościele.

4. Spotkanie kandydatów na ministranta  w poniedziałek o godz. 16.00 w domu parafialnym. Zapraszamy chętnych chłopców do służby przy ołtarzu.

5. Spotkanie scholki w sobotę o godz. 09.00 w domu parafialnym. Po scholi nauka gry na gitarze. Zapraszamy chętne dziewczynki do grania i śpiewania.

6. W środę po Mszy wieczornej Krąg Biblijny. Zapraszamy chętnych do rozważania Bożego Słowa.

7. Młodsze dzieci (przedszkole, klasy 1 – 3) zachęcamy do zabierania z zakrystii obrazków z niedzielną ewangelią i przyklejanie do planszy. Obowiązkowo przychodzą po nie dzieci komunijne.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Gościa Niedzielnego, Małego Gościa.

9. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego, świętującym imieniny i jubileusze rodzinne składamy najlepsze życzenia, dzieciom i młodzieży życzymy wielu sił do pracy i opieki swego patrona Św. Stanisława Kostki, którego dzisiaj wspominamy .

2022-09-18