Ogłoszenia XXIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj rozpoczynamy w całej Polsce XII Tydzień Wychowania pod hasłem: „Ja jestem drogą i prawdą i  życiem”. Tradycyjnie w drugą niedzielę miesiąca zbiórka do kopert na spłatę drugiego bocznego ołtarza. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Przed wejściem do kościoła postawione są skarbonki na ofiary na kwiaty do ubierania kościoła na odpust i przez cały rok.

• wtorek – św. Jana Chryzostoma, bp i dr Kościoła
  • środa – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • czwartek - MB Bolesnej
  • piątek – św. Korneliusza i Cypriana

3. We wtorek przypada kolejne nabożeństwo fatimskie, od 17.15 spowiedź, o 17.30 Litania Loretańska, a po niej Msza zakończona precesją do figury Matki Bożej.

4. Spotkanie Grupy Męskiej w środę po Mszy wieczornej. Zapraszamy chętnych mężczyzn.

5. Spotkanie kandydatów na ministranta  w poniedziałek o godz. 16.30 w domu parafialnym. Zapraszamy chętnych chłopców do służby przy ołtarzu.

6. Spotkanie scholki w sobotę o godz. 09.00 w domu parafialnym. Zapraszamy chętne dziewczynki do śpiewania i nauki gry na gitarze.

7. Młodsze dzieci (przedszkole, klasy 1 – 3) zachęcamy do zabierania z zakrystii obrazków z niedzielną ewangelią i przyklejanie do planszy. Obowiązkowo przychodzą po nie dzieci komunijne.

8. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych przyjmujemy intencje mszalne na przyszły rok od stycznia do marca.

9. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego, świętującym imieniny i jubileusze rodzinne składamy najlepsze życzenia, dzieciom i młodzieży życzymy wielu sił do pracy w nowym roku szkolnym.

2022-09-10