Ogłoszenia XIX Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca,  po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Dodatkowo  w Skansenie Msza św. o godz. 14.00 z okazji Powiatowego Dnia Pszczelarza.

2. W tym tygodniu przypada:

• w poniedziałek – św. Dominika, kapłana
  • we wtorek – święto św. Teresy Benedykta od Krzyża, patronki Europy
  • w środę - święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
  • w czwartek – św. Klary, dziewicy
  • w sobotę – święto NMP Kalwaryjskiej, o godz. 18.00 Msza święta dożynkowa z Olszyn

3. W sobotę przypada nabożeństwo fatimskie, rozpoczniemy je o godz. 17.45 litanią do MB, następnie Msza św. i różaniec z procesją. Do niesienia figurki prosimy Koło Gospodyń z Olszyn.

4. W przyszłą niedzielę przypadają Dożynki Gminne w Skansenie o godz. 14.00 Msza św. Wstęp wolny od godz. 13.30. Szczegółowy program na plakacie. Także w  przyszłą niedzielę zbiórka do kopert przeznaczona na spłatę drugiego  bocznego ołtarza. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

5. W imieniu pielgrzymów na Jasną Górę, którzy przebywali u nas w ostatnich dniach składamy podziękowanie za serdeczne przyjęcie i gościnę jakiej u nas zaznali.

6. Można jeszcze przynosić niepotrzebne egzemplarze Pisma świętego, które zostaną wykorzystane jako pomoc dla potrzebujących w jednej z parafii.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego, świętującym imieniny i jubileusze rodzinne składamy najlepsze życzenia, wypoczywającym na wakacjach życzymy udanego wypoczynku.

2022-08-06