Ogłoszenia XII Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy miesiąc czerwiec poświęcony Sercu Pana Jezusa. Dzisiaj o godz. 16.30 procesja Eucharystyczna i po niej Msza św.
  2. Zapraszamy do udziały w Oktawie Bożego Ciała w tygodniu o godz. 17.30. Prosimy o noszenie baldachimu w poszczególne dni:
  • Niedziela – panów z Wygiełzowa
  • Poniedziałek – panów z Rozkochowa
  • Wtorek – Strażaków OSP Babice
  • Środa – ojców dzieci komunijnych
  • Czwartek – Strażaków OSP Rozkochów

Zakończenie oktawy w czwartek z błogosławieństwem dzieci i poświęcenie wianków.

1. Zapraszamy przez cały tydzień Oktawy Bożego Ciała dzieci sypiące kwiaty, chłopców dzwoniących dzwonkami, dzieci w strojach komunijnych, osoby noszące figurki i feretrony, baldachim, górników, strażaków, panie z Koła Gospodyń Wiejskich.
  2. W tym tygodniu przypada:
  • Wtorek - św. Alojzego Gonzagi
  • Czwartek – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, patrona naszego ks. Proboszcza
  • Piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  • Sobota – wspom. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  1. Spotkanie chłopców chętnych, by zostać ministrantem w poniedziałek o godz. 16.30, a spotkanie dziewczynek chętnych do śpiewania w scholce w piątek o godz. 16.30, szczególnie zapraszamy dzieci komunijne. Oba spotkania w domu sióstr.
  2. W piątek Msza św. na zakończenie Roku szkolnego o godz. 8.00 w Babicach, o godz. 9.00 w Rozkochowie. Zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami.
  3. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia. Osobom świętującym imieniny bądź jubileusze składamy najlepsze życzenia oraz życzymy wielu łask Bożych oraz opieki swoich Patronów. Szczególne życzenia składamy księdzu Proboszczowi, aby Jego patron Św. Jan Chrzciciel wypraszał wiele łask, darów Ducha Świętego w dalszej pracy w naszej parafii, a Matka  Boża miała w swej opiece.  Szczęść Boże. Msza święta w Jego intencji będzie w przyszłą niedzielę o godz. 11.00.

2022-06-18