Ogłoszenia V Niedziela Wielkanocna

1. Przeżywamy miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych codziennie o godz. 17.30 a w niedzielę i święta o godz. 16.30. Dzieci otrzymują obrazki do zbierania. Zachęcamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych, a szczególnie dzieci komunijne i młodzież bierzmowaną.

2. Dzisiaj w naszej parafii przypada Uroczystość I Komunii Świętej. Na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci z klasy 3 po raz pierwszy przyjmą do swego serca Pana Jezusa. Dzieci przez cały tydzień będą przychodziły do kościoła na godz. 17.30 na majówkę i Msze świętą przeżywając swój Biały Tydzień. Na jutro przyniosą świece chrzcielne i odnowią swoje przyrzeczenia chrzcielne.

3. W tym tygodniu przypada w poniedziałek  Święto Św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, głównego patrona Polski

4. Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy przeżywać Rocznicę I Komunii Świętej, spowiedź dla nich i ich rodzin będzie w sobotę o godz. 8.00. Próba dzieci przeżywających rocznicę w poniedziałek o godz. 18.30.

5. W środę po Mszy wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego, serdecznie zapraszamy.

6. Spotkanie dla bierzmowanych:

• młodzieży ze szkoły w Rozkochowie – w czwartek o godz. 17.00 w kaplicy w Rozkochowie
  • młodzieży z Olszyn – w piątek po Mszy wieczornej w Babicach
  • młodzież przynosi życiorys świętego patrona, dane świadka do bierzmowania i indeks
  • młodzież z Babic przynosi te dane do szkoły.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy Gościa Niedzielnego, dla dzieci Mały Gość.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy opieki Matki Bożej, błogosławieństwa Bożego oraz zdrowia na każdy dzień. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.

2022-05-14