Ogłoszenia III Niedziela Wielkanocna

1.Przeżywamy miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Dzisiaj I niedziela miesiąca po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych codziennie o godz. 17.30 a w niedzielę i święta o godz. 16.30. Dzieci będą otrzymywać obrazki do zbierania, do włąsnoręcznie zrobionej planszy o wymiarach 14 x 20 cm. Zachęcamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych, a szczególnie dzieci komunijne i młodzież bierzmowaną.

2. W wtorek przeżywamy Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o godz. 8.00, 11.00, 17.00, a w Rozkochowie o godz. 9.30 Msza odpustowa.

O godz. 11.00 w Babicach zostanie odprawiona Msza św. w intencji druhów strażaków i ich rodzin z okazji święta ich Patrona św. Floriana, a w Rozkochowie o godz. 9.30.

3. W tym tygodniu przypada:

• Środa – św. Floriana, męczennika, patrona strażaków
  • Czwartek – św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana
  • Piątek - święto Św. App Filipa i Jakuba
  • Niedziela – uroczystość Św. Stanisława, bp i męczennika, patrona naszej Archidiecezji, procesja z Wawelu na Skałkę.

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – spowiedź w Babicach od godz. 17.00, i w Rozkochowie od 17.00, potem nabożeństwo majowe i Msza, natomiast w I piątek spowiedź od godz. 16.30 w Babicach.

W I piątek spotkanie młodzieży bierzmowanej po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy ich wcześniej na spowiedź, Msze i majówkę.

4. Za tydzień druga niedziela miesiąca, składka do kopert będzie przeznaczona na zapłatę za prąd z kościoła, ponieważ za miesiące zimowe przyszło wyrównanie 12.350zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

5. Informujemy, że Rocznica I Komunii świętej będzie 22 maja. Spotkanie rodziców dzieci rocznicowych w sobotę 07.05 po Mszy wieczornej.

6. Spotkanie rodziców młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej.

7. W sobotę o godz. 17.00 rozpoczniemy nabożeństwo „Pięciu Pierwszych Sobót miesiąca”, które poprowadzi Grupa Mężczyzn z naszej Parafii.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy opieki Matki Bożej, błogosławieństwa Bożego oraz zdrowia na każdy dzień. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia, a szczególnie druhom Strażakom opieki swego patrona św. Floriana.

2022-04-30