Ogłoszenia Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1.Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. o godz. 8.00, 11.00 i 17.00, w Rozkochowie o godz. 9.30.

W Poniedziałek Wielkanocny nie będzie Mszy św. o godz. 17.00. Składka w dniu jutrzejszym przeznaczona na UPJPII w Krakowie.

2. Przeżywamy nowennę przed Świętem Bożego Miłosierdzia, które obchodzimy w przyszłą niedzielę. Koronkę do Bożego Miłosierdzia będziemy odmawiać 15 minut przed Msza św. wieczorną, a jutro przed godz. 11.00.

3. W przyszłą niedzielę na Msze św. o godz. 17.00 poświęcenie książeczek dla dzieci komunijnych a po Mszy spotkanie dla rodziców w kościele.

4. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po Mszy św. wieczornej.

5. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę w weekend majowy 30.04 - 03.05. do Gietrzwałdu, w programie także: Kalisz – sanktuarium św. Józefa, Włocławek – sanktuarium męczeństwa bł. ks. Jerzego Popiełuszki,  Święta Lipka, Stoczek Klasztorny, Laski, Niepokalanów, Warszawa. Koszt 770zł. Program szczegółowy i zapisy w zakrystii lub u ks. wikariusza do końca tygodnia.

6. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy brali udział w Triduum Paschalnym: szafarzom, służbie liturgicznej, scholi, chórowi parafialnemu, osobom niosącym feretrony i sztandary, dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniacym na dzwonkach, górnikom, panu organiście, szczególne podziękowania panu kościelnemu z rodziną za przygotowanie Ciemnicy, Grobu Pańskiego i dekorację kościoła. Dziękujemy Strażakom z OSP Babice i Rozkochów za zaciągnięcie warty przy Grobie Pańskim i udział w procezji rezurekcyjnej. Bóg zapłać wszystkim za piękny udział w procesji i adoracji.

7. Wszystkim parafianom i gościom z okazji Świąt Wielkiej Nocy składamy najlepsze życzenia, aby Zmartwychwstały Chrystus napełniał nasze życie radością, miłością i nadzieją na lepsze jutro, która płynie z faktu pustego grobu.

2022-04-17